Huawei P9 na nowych zdjęciach wygląda… inaczej

Paweł Bilski Newsy 2016-03-05

Huawei P9

 

Huawei P9 to chyba jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów pierwszej połowy tego roku, więc nic dziwnego, że na jego temat niemal codziennie słyszymy coś nowego. Ostatnie zdjęcia domniemanego P9 wydawały się potwierdzać design smartfona, ale wczorajsze przecieki udowadniają, że najnowsze urządzenie ze stajni Huawei może się nieco różnić od tego, co zobaczyliśmy na wcześniejszych prognozach.

 

Ostatnio pisaliśmy także, że Huawei P9 może zostać zaprezentowany już 9 marca podczas konferencji w Berlinie. Jak sie jednak okazuje – niekoniecznie, a przynajmniej takie słowa wypowiedziało same Huawei. Przejdźmy jednak do najnowszych zdjęć, które możecie zobaczyć poniżej:

 

gsmarena_001

 

Widać, że cały czas mamy do czynienia z podwójną kamerą, co jest już wręcz pewne. Różni się natomiast tył urządzenia oraz położenie czytnika linii papilarnych. Patrząc na przód urządzenia można zauważyć inne położenie sensorów.

 

gsmarena_002

 

Wydaje się jednak, że to nie koniec rewelacji na temat Huawei P9 – ale to chyba nikogo nie dziwi. Ktoś z Was już przygotowuje portfel na P9? 🙂

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x