Od dzisiaj użytkownicy Plus Mix mogą korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Jest to też zarazem pierwsza oferta typu „no limit” na polskim rynku mix-ów.

Promocja o nazwie „Nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci” dostępna jest w dwóch wariantach. W pierwszym po wpisaniu kodu *136*11*09# otrzymujemy jeden dzień No Limit za 5 złotych brutto. W drugim po wpisaniu kodu *136*11*10# otrzymujemy na pięć dni ofertę No Limit za 15 złotych brutto.

Oferta dostępna jest dla osób posiadających taryfę Mix 6. Warunkiem skorzystania z promocji jest aktywne konto dla połączeń wychodzących, posiadanie środków na koncie oraz włączenie usługi odpowiednim kodem.

Źródło: Informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.