Featurebild_PowerAMP

Słuchacie muzyki na swoich smartfonach? Ba, cóż to w ogóle za pytanie. Pozostaje zadać więc bardziej odpowiednie. Jakiej aplikacji do tego używacie? Darmowej, płatnej? Jesteście fanami streamowania utworów z Sieci czy wolicie trzymać swoje ulubione kawałki w pamięci wewnętrznej? Do jakiejkolwiek z tych grup należycie, ta aplikacja przyda się Wam bez wątpienia. Przez wielu uważana za najlepszy odtwarzacz muzyczny.

 

Poweramp! Właśnie on jest gwiazdą dzisiejszego wpisu i właśnie jego można dorwać w Sklepie Play w bardzo atrakcyjnej cenie. Koszt aplikacji na przestrzeni miesięcy ciągle się zmienia, teraz jednak można go dostać za mniej niż 10 złotych. Poweramp w Sklepie Play wyceniono teraz na 8,50 złotych, co jest całkiem przyjemną okazją dla fanów czystego i wysokiej jakości dźwięku.

 

Aplikacja posiada rewelacyjny equalizer oraz intuicyjny interfejs. Najlepszą wizytówką Poweramp jest jego wersja Trial, dzięki której przez 15 dni możecie testować możliwości aplikacji. Te dwa tygodnie to wystarczający czas, by przekonać się, że wydanie 8,50 zł może być udaną inwestycją.

 

POBIERZ wersję TRIAL

 

POBIERZ wersję PŁATNĄ

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.