[Film] Specjalny moduł LG G5 działa także z innymi smartfonami – ucieszą się fani dobrej jakości dźwięku

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
lg g5 modularna budowa

Pierwszy zaprezentowany w tym roku flagowy smartfon (oprócz LeTV) należy do LG. Koreańczycy przedstawili prawdziwie rewolucyjny model w stosunku do poprzednika, ale okazuje się, że największa nowość w postaci modułów nie jest wcale ekskluzywna dla G5. Wystarczy prosta sztuczka, aby podłączyć specjalny chip audio od Bang&Olufsen do innych smartfonów.

Mogłoby się wydawać, że – jak to określa LG – pierwszy modularny smartfon będzie wyjątkowy pod tym względem, ale wspomniany przed chwilą dodatek od renomowanej firmy audio można podłączyć do każdego innego mobilnego urządzenia ze złączem USB-C. Jak to zrobić? Obejrzyjcie poniższy film:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pbx7-ZZxbNE[/youtube]

Czy odpowiedni adapter sprawi, że MicroUSB również będzie wspierane? Niestety, ale nie zostało to sprawdzone – teoretycznie nie powinno być problemów. Jak mogliście usłyszeć na filmie, jakość dźwięku jest wyraźnie lepsza i tym samym może okazać się, że modułów od Bang&Olufsen będzie sprzedawać się jeszcze więcej niż samych smartfonów LG. To oczywiście byłoby możliwe, gdyby nie cena takich dodatków. Za jeden moduł przyjdzie nam zapłacić około 400 złotych.

Zapewne LG CAM Plus również mógłby pracować w ten sam sposób, ale w tym wypadku ciężko mówić o jakimkolwiek sensie stosowania go z innymi urządzeniami. Mimo wszystko kolejne moduły mogą okazać się gratką także dla posiadaczy modeli spoza portfolio LG.

źródło: Android Headlines

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy