ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Obsesja HTC na punkcie One M10 w pierwszym filmowym zwiastunie

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
HTC One M10

 
Od jakiegoś czasu informujemy Was o nadchodzącym flagowcu od HTC czyli One M10. Jego wcześniejsza nazwa kodowa to Perfume. Spekuluje się, że urządzenie ujrzy światło dzienne już w marcu.
 
Wskazuje na to chociażby umieszczony dzisiaj na tureckim profilu HTC oficjalny „teaser”. Poprzednim razem był to obrazek, teraz mamy do czynienia z filmem. Narrator mówi, że firma ma obsesję, aby zrobić najlepszego smartfona dla użytkowników. Ekipa pracuje non-stop, nie dlatego, że musi, ale dlatego że chce. Ponadto zobaczymy wkrótce na punkcie czego spółka ma taką obsesję.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5x-9FVTZUsY[/youtube]
 
Firmie bardzo zależy, aby wyjść z dołka finansowego, w którym nadal się znajduje. Na wideo znowu pojawia się #powerof10. Zatem można wnioskować, że niedługo zobaczymy kolejne „zajawki”.
 
Przypomnijmy, że prawdopodobna specyfikacja to: 5,2″ ekran QHD, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, skaner linii papilarnych, aparat 12 MPx Ultrapixel. Spekuluje się, że model ma trafić do sprzedaży w maju. Czekamy zatem na kolejne oficjalne zapowiedzi od HTC.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy