Obsesja HTC na punkcie One M10 w pierwszym filmowym zwiastunie

Newsy

HTC One M10

 
Od jakiegoś czasu informujemy Was o nadchodzącym flagowcu od HTC czyli One M10. Jego wcześniejsza nazwa kodowa to Perfume. Spekuluje się, że urządzenie ujrzy światło dzienne już w marcu.
 
Wskazuje na to chociażby umieszczony dzisiaj na tureckim profilu HTC oficjalny „teaser”. Poprzednim razem był to obrazek, teraz mamy do czynienia z filmem. Narrator mówi, że firma ma obsesję, aby zrobić najlepszego smartfona dla użytkowników. Ekipa pracuje non-stop, nie dlatego, że musi, ale dlatego że chce. Ponadto zobaczymy wkrótce na punkcie czego spółka ma taką obsesję.
 


 
Firmie bardzo zależy, aby wyjść z dołka finansowego, w którym nadal się znajduje. Na wideo znowu pojawia się #powerof10. Zatem można wnioskować, że niedługo zobaczymy kolejne „zajawki”.
 
Przypomnijmy, że prawdopodobna specyfikacja to: 5,2″ ekran QHD, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, skaner linii papilarnych, aparat 12 MPx Ultrapixel. Spekuluje się, że model ma trafić do sprzedaży w maju. Czekamy zatem na kolejne oficjalne zapowiedzi od HTC.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x