nova-launcher-icon

Kto potrzebuje siatki aplikacji? Obecnie producenci zdają się odchodzić od niej na rzecz umiejscowienia wszystkiego na pulpicie. Niektórych może to jednak nie zadowalać. Podobnie jak nakładki systemowe, które zostały nałożone na czystego Androida i spowalniają jego działanie. Wtedy z pomocą przychodzi launcher. A teraz najlepszy z nich kupicie za grosze.

 

Nova Launcher ma naprawdę wielu zwolenników i jeśli zapytać kogoś, który launcher poleca ze Sklepu Play, prawdopodobieństwo, że padnie akurat na wyżej omawiany jest niemalże stuprocentowe. Dlatego też nie warto przegapić okazji. Aplikacja została właśnie przeceniona i można ją upolować w sklepie za jedynie 1,79 zł! To tyle, co jogurt.

 

Dlaczego warto? Przede wszystkim ogromne możliwości personalizacji, znacznie większe niż w wersji darmowej. Ponadto Nova Launcher jest szybka, nie sprawia kłopotów i udostępnia zmianę wszystkiego – od czcionek, przez cienie, ikony aż do rozmiarów i ułożenia siatki aplikacji. Jest jeszcze jedna istotna cecha – korzystając z Nova Launcher mamy wrażenie obcowania z zupełnie innym smartfonem, koniec z zamulającymi nakładkami producentów.

 

POBIERZ

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.