HTC Vive – Tajwańczycy sprzedali 15 tysięcy sztuk gogli VR w 10 minut

Newsy

htc vive

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Sytuacje finansową HTC znają chyba wszyscy. Fala kolejnych niepowodzeń ciągnęła się aż do końcówki zeszłego roku. Dopiero rok 2016 jest uznawany za okres, w którym Tajwańczycy mogą powoli myśleć o profitach, i wygląda na to, że zaczęli nad wyraz dobrze. Wszystko za sprawą gogli VR – Vive.

 

Pan Shen Ye poinformował na Twitterze, że przez pierwsze 10 minut przedsprzedaży, HTC Vive zarezerwowało 15 tysięcy osób! Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że cena gogli wirtualnej rzeczywistości od HTC wynosi… 799.99 dolarów (na rynku amerykańskim). Oznacza to, że na konto Tajwańczyków w mgnieniu oka wpłynęło 12 milionów dolarów!

 

htcc

 

Widzimy więc, że na chwilę obecną HTC o wiele lepiej prezentuje się na rynku VR, co nieco dziwi, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę doświadczenie w sferze mobilnej. Wielkimi krokami zbliża się jednak premiera HTC One M10, i osobiście kibicuję, aby ten flagowiec był kolejnym pozytywnym zaskoczeniem tego roku. A póki co – jeśli jesteście zainteresowani goglami HTC Vive, to cena w Polsce została ustalona na JEDYNE 899 euro (+ koszty wysyłki), więc nie ma na co czekać.

 

Źródło: gsmarena, twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x