Driveclub Companion App wraca do sklepu Play

Aplikacje

Capture

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niezawsze wszystko idzie zgodnie z planem, o czym dobitnie miało okazję się przekonać Sony przy premierze gry DriveClub na PS4 w październiku 2014 – jak się okazało niemal natychmiast po premierze całość nie była przygotowana na spore jednak zainteresowanie ze strony graczy i koncern był zmuszony do ograniczenia dostępności wybranych elementów nowo wówczas zaprezentowanej gry – na kilka miesięcy zniknęła możliwość pobrania darmowej wersji gry (PlayStation+ Edition) i własnie towarzyszącej wszystkim edycjom gry aplikacji na smartfony z systemem Android.

Problemy udało się deweloperowi z czasem rozwiązać, co umożliwiło ponowne udostępnienie aplikacji w sklepie Play,  już jednak nie jest MyDriveclub a Driveclub Companion. Przez ten czas doczekała się ona jednak przebudowy interfejsu tak by pasował on do narzucanej przez Google stylistyki Flat. Choć pewnie większość osób tę zmianę przywita z radością, ja wolałem poprzednią bowiem nie lubię tego design, a i poprzednia oddawała to co widzimy na dużym ekranie w menu uruchomionej gry.

Było:

111

Jest:

Capture

 

Aplikacja umożliwia:

– wyszukiwanie i dołączanie do wyzwań w grze (dzięki czemu siadając do konsoli możemy od razu zacząć prawdziwą grę)

– przeglądanie przeróżnych rankingów, statystyk

– sprawdzenie jak jak członkowie wspólnego klubu w grze radzą sobie w wyzwaniach Evolution

Śledenie, czy komuś udało się wygrać w stworzonych przez nas wyzwaniach.

 

Podobnie jak w przypadku innych tego typu aplikacji towarzyszących większym projektom jest ona udostępniana bezpłatnie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x