android n nutella google kask

 
Od jakiegoś czasu spekuluje się na temat kolejnej aktualizacji systemu od Google. Wiemy na przykład, że zostanie ona zaprezentowana w dniach 18-20 maja. Póki co niestety niewielu użytkowników smartfonów może cieszyć się z update’u do wersji 6.0. Sporo czasu minie nim duża część udziału w „androidowym torcie” przypadnie właśnie temu „buildowi”.
 
Dzisiaj jednak mamy dla Was pierwsze obrazki, na których rzekomo widać wersję N zielonego robota. Widzimy kosmetyczne zmiany w systemie powiadomień i szybkich ustawieniach. Według źródła, jakim jest Android Police, nie są to dokładne zrzuty ekranu, a jedynie ich zarys. Ponadto są one oparte na bardzo wczesnej wersji Androida N, więc wiele jeszcze może się zmienić. Zobaczcie zresztą sami jak to wygląda poniżej.
 
Android N
Android N 2
 
źródło: android police

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.