ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Autofocus w Galaxy S7 z łatwością miażdży możliwości Galaxy S6 edge+

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
samsung galaxy s7 oficjalnie premiera18

Wieści i rewelacji dotyczących aparatu w Samsungu Galaxy S7 ciąg dalszy. Mieliśmy już dzisiaj okazję przyjrzeć się nagraniu w 240 fps i 720p w wykonaniu modelem edge. Pora jednak powrócić do zdjęć, a właściwie do szybkości łapania focusa. To już nie te czasy, kiedy liczyły się megapiksele. Teraz w grę wchodzi każdy aspekt wykonywania zdjęć. A szybki focus jest na topie.

Ekipa z Phone Arena postanowiła przetestował obecne możliwości Samsunga Galaxy S7 z poprzednią generację, a dokładnie modelem Galaxy S6 oraz Galaxy S6 edge+. Mimo pozytywnych recenzji propozycji z 2015 roku, to Samsung wykonał ogromny skok w jakości jak i szybkości. Co więcej, Galaxy S7 jest nie tylko szybszy oraz dokładniejszy, ale również lepiej radzi sobie w gorszych warunkach oświetleniowych.

[youtube]https://youtu.be/1zdSs3hivIM[/youtube]

Czego niestety model S6 edge+ nie pokazuje, wyraźnie da się zauważyć zastanawianie się nad punktem ostrości. Wciąż jest to jednak czas satysfakcjonujący i wyraźnie lepszy od konkurencji na rynku. Nie sposób jednak odmówić tegorocznemu flagowemu modelowi Samsunga miażdżącego zwycięstwa. Premiera już wkrótce. Kto złożył preorder?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy