vivorender

Vivo Xplay 5, czyli pierwszy smartfon z 6 GB RAM, który pojawi się już w 2016 roku. A dokładniej jutro. Mieliśmy już okazję ujrzeć wygląd urządzenia na paru ujęciach i przekonać się o jego specyfikacji. Jednakże jak to bywa przed wielkimi zapowiedziami, poprzedzające je 24 godziny są naprawdę gorące, dlatego też… Zobaczcie jak prezentuje się Vivo Xplay 5 na prawdziwych zdjęciach tuż przed oficjalnym ujawnieniem.

 

Kto by przypuszczał, że w tak krótkim czasie przeskoczymy do smartfonów z 6 GB pamięcią RAM. Owszem, znamy już modele z 4 GB RAM z zeszłego roku. Jednakże nawet teraz, po targach MWC 2016 widzimy, że flagowce wyposażone są w maksymalnie 4, a nawet 3 GB RAM. Spekulowano, że to Samsung okaże się prekursorem smartfonów, których pamięć „pomieści wszystko”. A tu proszę, śliczny, nieźle wyposażony „chińczyk”.

 

Live-shots-of-the-Vivo-Xplay-5-leak

 

Vivo Xplay 5, czyli smartfon z 5,5 calowym ekranem QHD (2560 x 1440 pikseli), wyposażony w zabójczego Snapdragona 820 oraz robiące wrażenie 6 GB RAM. Na papierze prezentuje się naprawdę dobrze. Dodając do tego skaner linii papilarnych oraz 16-megapikselowy aparat potrafiący rejestrować wideo w 4K otrzymujemy kolejną interesującą opcję do rozważenia.

 

 

Zobaczcie sami, jak prezentuje się w obiektywie aparatu. Po zakrzywionym ekranie domyślam się tutaj inspirację Samsungiem, z kolei umieszczenie skanera linii papilarnych na środku pokrywy baterii przywodzi mi na myśl modele Huawei. Oficjalna zapowiedź już jutro. Ktoś się skusi na takiego potwora?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.