[Ankieta] Wybieramy najlepszą nowość targów Mobile World Congress 2016!

Łukasz Pająk Newsy 2016-02-29

mi 5

 

Targi Mobile World Congress już za nami. Poznaliśmy wiele nowych interesujących urządzeń i jest to najciekawsze wydarzenie tego roku. Jednak która firma najlepiej się spisała? Oczywiście ile osób, tyle odpowiedzi. Mimo wszystko postarajmy się odpowiedzieć na to pytanie.

 

Mogliście przeczytać już wiele naszych opinii na ten temat, ale teraz chcemy zebrać wszystkie Wasze. Wypowiadajcie się w komentarzach które urządzenie zasługuje na największą uwagę, gdy tylko wejdzie do sprzedaży. Dodatkowo postanowiłem stworzyć ankietę, w której to my wszyscy zdecydujemy o zwycięzcy Mobile World Congress 2016. Pamiętajcie, aby brać pod uwagę wszystko, co najważniejsze, a więc nie tylko możliwości danego smartfonu, ale również jego cenę czy też dostępność. Głosujcie:

 

Najlepszym smartfonem targów MWC 2016 jest:

 

W mojej opinii najbardziej rewolucyjnym urządzeniem jest LG G5, ale czy bym go kupił? Nie, gdyż jest po prostu za drogi i tak też przyjrzałbym się Xiaomi Mi5, ale z kolei tu pojawia się problem z dostępnością. Ściąganie urządzenia zza granicy może dla wielu osób okazać się problematyczne, a też doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ostatecznie mogą pojawić się problemy. Jeśli nie od razu po zakupie to w trakcie jego serwisowania. Oczywiście to najczarniejsze z możliwych scenariusze toteż czekam na Wasze opinie w komentarzach.

 

 

PS. Jeśli zapomniałem o jakimś smartfonie to również informujcie w komentarzach.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x