ru-0-r-600,600-n-64d0e5a434f05c885b82e778d6ce66f3XTY45NhFen0

Oscary! Jedna z największych i być może najważniejszych imprez filmowych każdego roku. Dziś jest właśnie ten dzień, wyczekiwany przez kinomaniaków na całym świecie. Statutetki wylądują w ręce najlepszych aktorów, wzbogacą osiągnięcia najwybitniejszych reżyserów oraz pokażą nam, które filmy warto obejrzeć. Ale pozostaje najważniejsze pytanie: gdzie oglądać transmisję na żywo?!

 

Rok 2016, Leo wciąż bez Oscara. Jest wielka szansa, że tym razem DiCaprio nie opuści sali z pustymi rękoma. Nie można więc przegapić tego przełomowego momentu, dlatego warto zaopatrzyć się w wiedzę, która pozwoli nam na przyglądanie się gali. Jeśli nie posiadacie Canal+, niezbędny okaże się streaming online. Jedną z opcji jest pobranie aplikacji WATCH ABC

 

oscary

 

Ciekawszym i mniej pracochłonnym sposobem wydaje się śledzenie rozdania statuetek na Facebooku. To pierwszy raz w historii, kiedy gala wręczenia Oscarów będzie w ten sposób dostępna dla szerokiego grona widzów. Co ciekawe, zarówno festiwal jak i sceny zza kulis będą streamowane za pośrednictwem smartfonów, a więc możemy liczyć na naprawdę interesujące akcje ukazane w wielu perspektyw. Start 1:55.

 

STREAMING ONLINE NA FACEBOOKU

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.