Samsung jednak potrafi wygrać w sądzie – w końcu wyrok nie padł na korzyść Apple

Newsy

A man is silhouetted against a video screen with Apple and Samsung logos as he poses with a Samsung Galaxy S4 in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wojna pomiędzy Samsungiem, a Apple chyba nigdy się nie skończy. Mogłoby się wydawać, że się już skończyła kilka miesięcy temu, gdy ostatecznie Koreańczycy wypłacili odszkodowanie w wysokości 548 milionów dolarów, ale Amerykanie uznali, że to dla nich za mało.

 

Tym samym kolejna walka patentowa wystartowała i Apple chciało kolejnych 120 milionów dolarów za domniemaną kradzież patentów, które dotyczą amerykańskiego sposobu odblokowywania „Przesuń, aby odblokować”, autokorekty czy też szybkich połączeń dotyczących rozpoznawania przez system numeru telefonu komórkowego i ich szybkiego wybierania. Jednak tym razem sąd nie uznał żądań Apple i tak oto właśnie Amerykanie muszą wypłacić zadośćuczynienie Samsungowi w wysokości 158400 dolarów. Koreańczycy cieszą się, że w końcu wygrali konsumenci. Amerykanie nie wydali żadnego oświadczenia w związku z przegraną.

 

Jednak czy to ostatecznie koniec wojny patentowej? Nie sądzę i zapewne już niedługo będziemy informować Was o kolejnych potyczkach pomiędzy Samsungiem, a Apple. Jak to się według mnie skończy? Tak, że Huawei przejmie najpierw wicelidera, a później fotel lidera.

 

 

źródło: reuters.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x