ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung po cichu uruchamia swój abonament gwarantujący nowe urządzenie co roku i to w Europie!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
IMG_6001_DxO

Od około pół roku możemy słyszeć, że Samsung chce wydać swój odpowiednik programu Apple pod tytułem iPhone Upgrade Program, który polega na płaceniu miesięcznego abonamentu, a w zamian mamy pewność, że co roku dostaniemy najnowszego smartfona. Koreańczycy w swoim stylu musieli nadrobić tę stratę.

Wszyscy spodziewali się, że Samsung pokaże podobny program podczas premiery Galaxy S6 Edge+ i Note 5. Tak się jednak nie stało toteż na początku bieżącego roku była mowa o targach Mobile World Congress. W Barcelonie również o tym nie wspomniano, ale dzisiaj w końcu możemy zaprezentować Wam rozwiązanie w wydaniu Samsunga. Pojawiło się ono w Wielkiej Brytanii pod nazwą – uwaga, zaskoczenie – Samsung Upgrade Programme. Ceny prezentują się następująco. W przypadku Galaxy S7 Edge płacimy 27,6 funtów brytyjskich miesięcznie (150 złotych) i możemy mieć pewność, że za rok do naszych rąk trafi Galaxy S8 Edge. Jednak to nie koniec opłat, gdyż na start musimy oddać w depozyt (kaucję) ponad 300 złotych. Sumarycznie przez dwa lata zapłacimy ponad 3500 złotych, a to oznacza, że jest to całkiem opłacalny program patrząc, że w tej cenie dostaniemy tak naprawdę dwa urządzenia. W przypadku Galaxy S7 miesięczna rata jest niższa o 15 złotych.

Jednak czy w Polsce miałby taki program sens? Konsumenci zrezygnowaliby z abonamentów na rzecz prepaid i opłat dla Samsunga?

źródo: eurotechtalk

Sprawdź najnowsze wpisy