ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zwykły Samsung Galaxy S7 to dla Was za mało? W takim razie poznajcie odmianę z 24-karatowym złotem

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s7 zloty zloto

Galaxy S7 tani nie jest. Szczególnie w Polsce. Jednak czy kogoś to dziwi? Wątpię, gdyż już powinniśmy być przyzwyczajeni do tego, że flagowe modele Samsunga do najtańszych nie należą. Jednak najnowsze smartfony od Koreańczyków mogą być jeszcze droższe, nawet ponad 3-krotnie.

Jak się domyślacie po tytule, jedna z brytyjskich firm, Truly Exquisite postanowiła zmodyfikować obudowę tradycyjnego Samsunga Galaxy S7 oraz jego odmiany Edge. Co się zmieniło? Aluminiowy korpus może zostać pokryty 24-karatowym złotem, ale można także wybrać 18-karatowe, różowe złoto lub platynę. Obecnie trwa przedsprzedaż i najtańszy model kosztuje blisko 10 tysięcy złotych.

samsung galaxy s7 zloty zloto zestaw

Oprócz smartfonu, w zamian dostaniemy oczywiście okulary wirtualnej rzeczywistości Gear VR, ale także bezprzewodową ładowarkę, a także specjalne, drewniane pudełko. Pełen luksus, prawda? Jednak jeśli Was ta cena przeraża to nie martwcie się – wysyłka jest darmowa także do Polski. Niestety, ale na modyfikacjach ucierpiała gwarancja, która trwa tylko przez rok.

W takim razie spieszcie się z zamówieniami, bo może się okazać, że tak atrakcyjna oferta niedługo może zostać wyprzedana.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy