Oto inteligentny rower z Androidem i… laserami – poznajcie Le Super Bike

Newsy

letv leeco le super bike android laser

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Powoli zbliża się wiosna, mimo że za oknem w stolicy pada śnieg, a więc pora przygotowywać swoje rowery i inne jednoślady do sezonu. Jednak technologia teraz jest wszędzie, więc czemu właśnie tego typu środek transportu nie zmienić w „inteligentny”. Tak zrobiła firma LeEco – tak to LeTV, które jako pierwsze przedstawiło na targach CES smartfona ze Snapdragonem 820.

 

Co wyróżnia tytułowy rower? Tak naprawdę od groma czujników sprzężonych ze smartfonem wbudowanym w ramę roweru. Oczywiście systemem operacyjnym jest Android z mocno zmodyfikowanym wyglądem o nazwie BikeOS. Do tego należy dołożyć 4 GB pamięci operacyjnej i procesor taktowany częstotliwością 1,3 GHz. Niestety nie wiemy dokładnie co to za układ, ale z pewnością wspiera sieci 4G. Więcej szczegółów dotyczących Le Super Bike znajdziecie chociażby na filmie przygotowanym przez Digital Trends: Klik! Jednak mali chłopcy ukryci w dorosłych mężczyznach zainteresują się jeszcze jednym faktem dotyczącym tego roweru. Są to lasery, których zadaniem jest pozostawianie wrażenia smugi za pojazdem. Oczywiście aktywują się razem z oświetleniem i są najbardziej użyteczne w nocy.

 

Czemu wspomniałem, że to „ukryci” mali chłopcy zainteresują się tym rowerem? Głównie ze względu na cenę. LeEco będzie sprzedawać Le Super Bike – swoją drogą, genialna nazwa – za ponad 3000 złotych, ale niestety nie wiemy czy pojawi się on w Europie.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x