assasins-creed-identyi-gra-ios

Assassin’s Creed, czyli seria gier wideo, która została ciepło przyjęta przez graczy na całym świecie, a przygody Ezio Auditore da Firenze osobiście uważam za najlepsze. Na urządzeniach mobilnych pojawił się jak dotąd Assassin’s Creed Pirates, lecz ci którzy grali wiedzą, że to zupełnie inna bajka. Na szczęście wkrótce się to zmieni i nowa odsłona trafi na Androida.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Assassin’s Creed Indentity to tytuł mający po raz kolejny przenieść nas w skrytobójczy świat asasynów, ukrytych ostrzy i chowania się w stogu siana. Dla niewtajemniczonych mamy tutaj do czynienia z action RPG, czyli dostajemy możliwość modyfikowania swojego stroju, broni czy klasy bohatera – w tym przypadku Berserker, Shadow Blade, Trickster bądź Thief.

 

 

Zwiedzać będziemy renesansowe Włochy. Świat gry jest w pełni otwarty, istnieje więc opcja swobodnej eksploracji. Ubisoft podaje, że Assassin’s Creed Identity pojawi się na Androidzie wiosną 2016 roku. Trzeba przyznać, że data ta jest wielce nieprecyzyjna. Patrząc jednak na materiały promocyjne, jest na co czekać.

 

 

źródło: Android Authority

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.