S2-S6

 
Samsung ma to do siebie, że sporo użytkowników go pokochało, a może nawet więcej znienawidziło. Smartfony Galaxy S od samego początku przodowały w rankingach sprzedaży telefonów z Androidem i wyznaczały trendy na rynku, za którymi podążały inne spółki. Warto dodać, że Koreańczykom niejednokrotnie zarzucano, że ich flagowce kopiują Apple.
 
TUTAJ pisałem o długim czasie oczekiwania na aktualizację flagowców firmy.
 
S2-S6 2
 
Czy tak faktycznie było, niech każdy sam oceni. W tym wpisie przyjrzymy się powłoce zewnętrznej i parametrom linii Galaxy S. Pierwszy smartfon tego typu ujrzał światło dzienne w marcu 2010 roku. Od tego czasu minęło 6 lat!
 
Galaxy S tabela
 
Sprawdźcie jak ewoluowały flagowce firmy. Zobaczcie też i oceńcie jak zmieniały się najważniejsze parametry, które zestawione zostały w tabeli. Na zdjęciach z kolei widzicie serię Galaxy S. Do tego jeszcze dodam obrazy ewoluującego TouchWiza. Ocenę tego, czy to duża ewolucja, czy zmian nie ma żadnych, pozostawiam Wam.
 
Galaxy S - S7
TouchWiz
 
źródło: computerbild, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.