oneplus one two 1+1 2

 

Nikt zapewne nie został zaskoczony tym, że na targach Mobile World Congress nie ujrzeliśmy OnePlus. Jednak jeden z założycieli, Carl Pei, w międzyczasie udzielił ciekawego wywiadu, w którym zdradził kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego urządzenia mobilnego, kolejnego „zabójcę flagowców” (?).

 

Do rzeczy. Przede wszystkim Chińczycy powiedzieli wprost, żeby się szykować na premierę OnePlus 3. Carl Pei zapowiedział, że smartfon zostanie zaprezentowany w drugim kwartale bieżącego roku, a więc pomiędzy kwietniem, a czerwcem. Co się zmieni? W tej kwestii założyciel firmy niewiele chciał powiedzieć, ale zdradził, że pojawi się zupełnie nowy design urządzenia, który oderwie się od swoich poprzedników i jak to zostało powiedziane: „ma urzekać”. Jednak mogą pojawić się podobne materiały, co w przypadku OnePlus 2, a więc „piaskowiec” wciąż zapewne będzie pokrywał tył nadchodzącego urządzenia. Głównym rynkiem docelowym tego smartfonu mają być Stany Zjednoczone. Czy to dobrze? Ciężko ocenić. Podobnie trudno zrozumieć, co Carl Pei miał na myśli o powrocie do „tradycyjnego” marketingu – znowu pojawią się zaproszenia czy raczej już o nich możemy zapomnieć?

 

Tak oto na obecną chwilę prezentuje się OnePlus 3. Bardzo liczę na to urządzenie, gdyż kto wie? Być może to będzie właśnie następca mojego OnePlus 2.

 

 

źródło: phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.