Pierwsze zrzuty ekranu z Androida N w Sieci! Google poukrywa nowe funkcje w stylu „Hamburgera”

Newsy

android n nutella google kask

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Po kończących się już targach Mobile World Congress i opadnięciu emocji związanych z hiszpańskimi premierami, przyszedł czas wyczekiwać kolejnej dużej konferencji. Ta odbędzie się już w maju, podczas której Google zaprezentuje rys Androida N. Oczywiście po drodze ma odbyć się premiera następcy HTC One M9, ale teraz skupmy się na nadchodzącej aktualizacji systemu.

 

Dzisiaj w Sieci pojawiły się tajemnicze zrzuty ekranu, które przedstawiają ustawienia modułu Bluetooth, ale jest w nich coś nowego, zobaczcie sami:

 

android n zrzut ekrany screenshot hamburger

 

Widoczne, dodatkowe „kreski” w lewym górnym roku to oczywiście nic innego jak styl „Hamburger”, czyli wysuwanych menu, który możecie znać chociażby ze sklepu Play. Coby utwierdzić się w przekonaniu, że jest to właśnie Android N wystarczy przedstawić źródło. Jest nim Artem Russakovskii, a więc postać, której na pewno fanom Robocika nie trzeba przedstawiać. Również zapewne zauważyliście tryb dzienny i nocny, który również ma się pojawić w najnowszym systemie.

 

Z nieoficjalnych, ale pewnych informacji możemy jeszcze wspomnieć o pozbyciu się listy aplikacji, co zresztą niejako potwierdza Samsung oraz LG swoimi najnowszymi smatfonami.  W takim razie czekamy do maja i Google ostatecznie wszystko powinno wyjaśnić.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x