ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejne zdjęcia wykonane Xiaomi Mi 5 – z tym smartfonem zapomnisz jak wygląda tradycyjny aparat!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Xiaomi-Mi-5

Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsza premiera Xiaomi Mi 5 nieco zawstydziła naszych faworytów z pierwszego dnia targów MWC. Barcelona została rozgrzana do granic możliwości przez Samsunga Galaxy S7 oraz LG G5, które nie miały wtedy konkurencji. Teraz mają. I naprawdę mogą się obawiać swojego miejsca na rynku. Kolejne zdjęcia wykonane przy pomocy Mi 5 pokazują, że zapomnimy jak wygląda tradycyjny aparat.

Xiaomi Mi 5 posiada 16-megapikselową matrycę aparatu z 4-osiową stabilizacją obrazu. W teście nagrywania wideo pokonał bez zająknięcia iPhone’a 6s Plus. Tym razem bliżej przyjrzymy się fotografiom, jakie ten smartfon zdołał wykonać w różnych warunkach oświetleniowych. Już teraz powiem, że matryca od Sony oznaczona symbolem IMX298 nie pozostawia żadnych wątpliwości – tym urządzeniem możemy robić zdjęcia w każdym momencie.

I jak? Niestety Xiaomi nie udostępniło zdjęć w wyższej rozdzielczości. Niemniej efekt przy słabym oświetleniu jest oszałamiający. Podobnie w przypadku uchwycenia obiektów będących w ruchu. Dla porównania możecie zobaczyć zdjęcia wykonane Samsungiem Galaxy S7 i LG G5 z szerokokątnym obiektywem.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy