mi4s

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Mi 5 zdążyliście już poznać, a to nie wszystko, co Xiaomi dziś dla nas przygotowało. Raporty napływające z Państwa Srodka wspominały, że Chińczycy mogą zaprezentować dziś drugie urządzenie, i tak też się stało. Chwilę przed prezentacją Mi 5, w Pekinie zaprezentowany został smartfon Xiaomi Mi 4s, który wydaje się być następcą zeszłorocznego Mi 4i.

 

Co zaoferuje nam Mi 4s? Jest to kolejny ze smukłych smartfonów ze stajni Xiaomi – ale do tego już chyba przywykliśmy. Mi 4s posiada szklany tył, metalową ramkę biegnącą wokół smartfona, a całość mieści się w wymiarach 139.26 x 70.76 x 7.8mm i waży 133g. Xiaomi wyposażyło swój nowy smartfon w 5 calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 808, 3 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej + slot na karty microSD, aparat 13 MP oraz baterię 3260 mAh (wsparcie Quick Charge 2.0).

 

mi4s 2

 

Wersja 64 GB została wyceniona na 260 dolarów. Smartfon będzie dostępny w kolorze białym, czarnym, złotym oraz różowym.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.