sony mwc xperia xa

 
Właściwie do ostatnich dni nie wiadomo było jakie smartfony przedstawi Sony na MWC. Na kilka dni przed premierą wyciekły zdjęcia urządzeń. Faktycznie, producent zaprezentował 3 smartfony ze średniej półki, które z wyglądu bardzo przypominają Xperię Z5. Możecie o nich przeczytać TUTAJ. Nawet specyfikacja tego najlepszego z pokazanych telefonów jest poza lepszym procesorem znajoma.
 
Według producenta, jego smartfona biją konkurencję w trzech obszarach: aparatu, designu i długości „życia” na jednym ładowaniu. Jeżeli chodzi o kamerę to uwypuklony jest tutaj hybrydowy autofocus. Odnośnie wyglądu – zmieniły się co prawda jedynie detale, a czas pracy na akumulatorze zawsze u Sony był bardzo dobry.
 
Jednak czy faktycznie, aż tak bardzo firma odstaje od konkurentów? Wyniki finansowe (a więc i ilość sprzedanych urządzeń) działu mobilnego na to nie wskazują…
 
infografika sony
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.