sony mwc xperia xa

 
Właściwie do ostatnich dni nie wiadomo było jakie smartfony przedstawi Sony na MWC. Na kilka dni przed premierą wyciekły zdjęcia urządzeń. Faktycznie, producent zaprezentował 3 smartfony ze średniej półki, które z wyglądu bardzo przypominają Xperię Z5. Możecie o nich przeczytać TUTAJ. Nawet specyfikacja tego najlepszego z pokazanych telefonów jest poza lepszym procesorem znajoma.
 
Według producenta, jego smartfona biją konkurencję w trzech obszarach: aparatu, designu i długości „życia” na jednym ładowaniu. Jeżeli chodzi o kamerę to uwypuklony jest tutaj hybrydowy autofocus. Odnośnie wyglądu – zmieniły się co prawda jedynie detale, a czas pracy na akumulatorze zawsze u Sony był bardzo dobry.
 
Jednak czy faktycznie, aż tak bardzo firma odstaje od konkurentów? Wyniki finansowe (a więc i ilość sprzedanych urządzeń) działu mobilnego na to nie wskazują…
 
infografika sony
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.