LG G5

 
Kiedy producenci smartfonów postują w Internecie najczęściej na Twitterze ulotki, które mają związek z konkurencją, to coś jest na rzeczy. Jeśli są one trafne lub śmieszne, to taka spółka może zapunktować w oczach konsumentów. Niestety najczęściej są one dość żenujące i mało ciekawe.
 
Pamiętamy przypadki kiedy przez lata Samsung próbował się naśmiewać i porównywać swoje modele Galaxy S do iPhone’ów. Było to zupełnie nietrafione i niepotrzebne. Dziś już spółka raczej takich zestawień czy zaczepek nie praktykuje. Jednak inne firmy wciąż próbują.
 
Tym razem LG wypuściło do Internetu ulotkę, która jasno wskazuje, do którego konkurencyjnego urządzenia chce nawiązać. Tylko, o co w niej chodzi? Nie do końca rozumiem jej sens. Mamy 7 „przyjaciół LG”, które odzwierciedlają „prawdziwe użycie siódemki”. Po co porównywać akcesoria do telefonu, z innym smartfonem? No chyba, że potraktujemy to jako strzał w stopę i LG sądzi, że w Galaxy S7 znajdziemy tę siódemkę przyjaciół, ale tak naprawdę lepsze zastosowanie mają one w postaci dodatków do LG G5. Jeśli tak na to patrzeć, to wolę zapłacić nieco ponad 3000 zł za telefon, który posiada wszystko co potrzebuję w jednym urządzeniu i „z gorszym zastosowaniem”, niż wydać tyle samo za coś, do czego muszę coś dodawać, wymieniać, podłączać, rozłączać, i nosić na to wszystko plecak, ale ma „prawdziwe zastosowanie” (oczywiście za wszelkie dodatki trzeba płacić ekstra!),
 
Chętnie jednak poznam Waszą opinię na temat sensu tej ulotki w komentarzach.
(poza tymi, że jestem „fanboyem Samsunga”)
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.