Galaxycamera

LG G4 oferuje bardzo dobre możliwości fotograficzne. Zastosowana matryca w smartfonie jest w stanie wykonać naprawdę przyjemne dla oka zdjęcia, a nagrane wideo można bez wstydu prezentować nawet na telewizorze. Samsung natomiast mówi jasno: kamera w Galaxy S7 bije wszystkich na głowę. Czy tak jest? Sprawdźcie i oceńcie to sami.

 

Zaprezentowane zdjęcia w większości będą się pojawiać parami i prezentować będą ten sam obiekt. Warunki oświetleniowe zarówno w jednym, jak i drugim przypadku są jednakowe. Ustawienia aparatu również są takie same. Ponadto żadne fotografie nie są „podciągane” przez programy graficzne. Nie ma też na nich żadnych filtrów. Myślę, że rozwiałem już wszystkie wątpliwości i odpowiedziałem na pytania mogące zrodzić się w głowach sceptyków. Jeśli więc to mamy za sobą, pora przejść do zdjęć!

 

Najpierw dajmy się rozgrzać modelowi z zeszłego roku:

 

 

A teraz… LG G4 z lewej, Samsung Galaxy S7 z prawej:

 

 

 

 

 

Różnicę widać chyba gołym okiem i nawet najwięksi przeciwnicy Samsunga będą musieli mu po prostu przyznać rację. Zdjęcia wykonane za pomocą Galaxy S7 są po prostu… świetne. W porównaniu z LG G4 są one zdecydowanie jaśniejsze, zarejestrowana została większa ilość detali, a ilość szumów jest wyraźnie mniejsza. To po prostu nowa jakość w świecie fotosmartfonów.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.