HTC One M10 na kolejnym wycieku. Ma szansę powalczyć z LG G5 i Galaxy S7?

mm Adam Lulek Newsy 2016-02-23

htc one m10 perfume koncept grafika 123

 
Targi MWC w Barcelonie wciąż trwają. Odwiedzający mogą między innymi oglądać nowe flagowe Samsungi i LG G5. HTC na tym wydarzeniu pokazało jedynie smartfony ze średniej półki, o czym pisałem TUTAJ. Wiemy jednak, że premiera flagowca HTC nadchodzi wielkimi krokami. Powinien on ujrzeć światło dzienne z Androidem 6.1 i Sense 8.0 na pokładzie. Jego nazwa kodowa to HTC Perfume, czyli inaczej HTC One M10. Zostanie on zaprezentowany najprawdopodobniej już w marcu.
 
HTC-One-M10-White
 
Ostatnio widzieliśmy przedni panel urządzenia. Możecie go zobaczyć na fotografii powyżej. Teraz dodatkowo wyciekł tył smartfona. Co prawda nadal niezbyt wiele wiemy na temat flagowca, ale czy uważacie, że ma on szansę powalczyć z LG G5 i Samsungiem Galaxy S7 o miano smartfona roku?
 
HTC One M10
 
Przypomnijmy również, że urządzenie być może będzie posiadało procesor Snapdragon 820 lub MediaTek. Plotki wskazują także na wodoodporność telefonu oraz aparat Ultrapixel 12 MPx. Wraz ze zbliżającą się premierą, możemy oczekiwać coraz większej ilości wycieków w Internecie na jego temat.
 
źródło: phonearena, weibo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x