Android PC

 
Jide Technology to ludzie, którzy podejmowali się kilku projektów. Jednym z nich jest stworzenie Remix OS, czyli systemu operacyjnego bazującego na Androidzie na komputery osobiste. Celem ekipy jest zawarcie w platformie najlepszych funkcji ze świata zielonego robota, a także dodatkowej użyteczności jaką możemy uzyskać na pecetach. To wszystko póki co działało w wersji alfa.
 
Teraz jednak Remix OS 2.0 wszedł w fazę beta. Będzie ona do ściągnięcia już 1 marca. Co nowego znajdziemy w systemie? Na pewno poprawione zostaną błędy, a także pojawią się nowe funkcje. Użytkownicy starszych komputerów w końcu zainstalują system w wersji 32-bitowej. Ponadto, zobaczymy także opcję „dual boot”, która umożliwi nam zainstalowanie dwóch systemów jednocześnie i wybór jednego z nich w danym momencie. Dodatkowo pojawią się automatyczne aktualizacje do ściągnięcia.
 
Warto nadmienić, że Jide Technology nie dostało oficjalnego wsparcia Google, dlatego póki co Remix OS dostępny jest bez żadnych dodatkowych usług giganta.
 
źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.