samsung galaxy s7 oficjalnie premiera15

 

Producenci urządzeń mobilnych mają to do siebie, że każda nowość w oprogramowaniu zaprezentowana razem z najnowszym, flagowym smartfonem z czasem zostanie udostępniona starszym modelom. Jednak Samsung w tej kwestii postanowił zmienić zdanie.

 

Galaxy S7 posiada kilka cech, o których należy pamiętać. Jedną z nich jest możliwość wyłączenia listy aplikacji i to zapewne ujrzymy w starszych smartfonach, gdyż wszystko wskazuje na to, że będzie to standard w nadchodzącym Androidzie N. Mimo wszystko najbardziej reklamowaną nowością, również w przypadku LG G5, jest funkcja zawsze włączonego wyświetlacza. Umożliwia to szybkie sprawdzenie godziny i wszelkich powiadomień. Samsung wprowadzi z czasem odpowiednie dodatki pozwalające chociażby zmieniać motyw tej funkcji. Cóż, jednak ona będzie dostępna tylko dla Galaxy S7 i żaden inny, starszy model nie otrzyma „Always-on display”. Z pewnością nie jest to wina sprzętowa, gdyż Samsung znany jest ze stosowania wyświetlaczy SAMOLED, a one do tej funkcji nadają się idealnie.

 

W takim razie jaki jest powód? Zachęcanie do zakupu nowszego smartfonu. Jednak z pewnością nieoficjalni deweloperzy staną na wysokości zadania i większość modeli Samsunga będzie posiadało tę nowość.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.