To już pewne – aż 6 GB RAM zobaczymy w Vivo XPlay 5

Newsy

vivoxplay3sdesc2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Plotek na temat nowego Vivo XPlay 5 w ostatnich tygodniach było naprawdę sporo. Nikogo to jednak nie powinno dziwić. Nadchodzący flagowiec Vivo charakteryzować ma się niezwykle mocną specyfikacją i designem na wzór serii Galaxy Edge.

 

Chińczycy potwierdzili dzisiaj, że ich najnowszy flagowiec – Vivo XPlay 5 posiadać będzie aż 6 GB RAM. Do tego należy dodać Snapdragona 820, baterię 4300 mAh, aparat 16 MP i 8 MP z przodu oraz oczywiście 6 calowy wyświetlacz, który będzie miał zakrzywione boki – na wzór Galaxy S6 Edge.

 

vivooo

 

Brzmi jak przepis na sukces, ale czy i tak będzie w praktyce? Prezentacja XPlay 5 odbędzie się już 1 marca, i na pewno odbije się szerokim echem.

 

* na zdjęciu głównym Vivo Xplay 3s
Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x