Gigabyte-GSmart-G1305-Codfish

Dzisiaj cały świat obiegły zdjęcia, całkiem nowego smartphone’a Gigabyte o nazwie ,,Codfish”. Bardzo prawdopodobne jest iż telefon ten może okazać się prawdziwym ,,majstersztykiem”, w szczególności że będzie to pierwszy telefon tej firmy z Androidem na pokładzie. Jak na razie nie wiadomo o nim zbyt wiele. Według informatorów, telefon ten jest bardzo wytrzymały, świetnie leży w ręce, a co najważniejsze wykonany jest dokładnie ale efektownie. Całe dzieło uwieńczyć ma ekran, o przekątnej 3,5′, 5mpx. aparat oraz kilka innych, ciekawych szczegółów t.j:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • procesor Qualcomm MSM7227 600MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • Wi-Fi
  • GPS

Zapowiada się ciekawie. Tyle, że Android w wersji 1.6, który zagościć ma w tym telefonie, troszkę psuje jego ogólny, wewnętrzny zarys.

gigabytecos
Karol Berger