[MWC] Oficjalne ceny Samsunga Galaxy S7 oraz S7 edge i akcesoriów!

Newsy

samsung galaxy s7 oficjalnie premiera1

Galaxy Unpacked, MWC 2016, Samsung Galaxy S7 oraz Galaxy S7 edge nareszcie stały się oficjalne! Łukasz już Wam przedstawił te urządzenia tutaj. Ja natomiast zamierzam Wam przedstawić oficjalne ceny tych smartfonów, a Wy będziecie mogli zdecydować czy warto na nie wydać trochę grosza.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Wczoraj informowałem Was o przecieku z niemieckiej gazetki reklamowej. I tak, ceny zostały potwierdzone! Samsung Galaxy S7 został wyceniony na 699 euro. Z kolei jego większy brat, Samsung Galaxy S7 edge na 799 euro. To znaczy, że Samsung proponuje nam za Galaxy S7 edge kwotę o 50 euro niższą niż rok temu podczas prezentacji modelu S6 edge.

 

Jeśli chodzi o ceny akcesoriów. Samsung Gear 360, czyli kamera potrafiąca robić zdjęcia oraz nagrywać wideo w 360 stopni została wyceniona na 419 euro. Cena ta wydaje się naprawdę wysoka, zważywszy, że za tę kwotę kupilibyśmy połowę Samsunga Galaxy S7 edge.

 

SAMSUNG CSC

 

Samsung Galaxy S7 oraz Samsung Galaxy S7 edge pojawią się w sprzedaży mniej więcej w połowie przyszłego miesiąca, 11 marca. Z kolei Samsung Gear 360 zacznie pojawiać się na półkach sklepowych w drugim kwartale 2016 roku.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x