lg g5 oficjalnie grafika

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Chwilę po ochłonięciu związanym z emocjami dotyczącymi konferencji LG na Mobile World Congress, można się bardziej przyjrzeć szczegółom i tak oto Koreańczycy potwierdzili najgorszy z możliwych scenariuszy związany z ich autorskim interfejsem LG UX w wydaniu oznaczonym numerem 5.0.

 

Zmian jest sporo. Przede wszystkim interfejs stał się o wiele prostszy, kolory zostały bardziej ujednolicone, ale… zabrakło spisu listy aplikacji. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższym filmie:

 

 

Boli? Z pewnością, gdyż potwierdza się najgorszy scenariusz, który wczoraj mogliście przeczytać w newsie dotyczącym braku „app drawera” w Androidzie N. LG z niego definitywnie zrezygnowało, a to może oznaczać, że także Google podziękuje za to rozwiązanie. Czy można coś więcej na ten temat powiedzieć? Raczej nie, ja tylko dodam, że nowy koreański interfejs przypadł mi do gustu, aczkolwiek brak odrębnego spisu aplikacji nie jest mile mi widziany.

 

Jak Wy na to patrzycie? Czy trzeba się przyzwyczajać czy też „launchery” ze sklepu Play zyskają drugą młodość?

 

 

źródło: Android Authority
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.