Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-HERO-AH01-1600x1329

Jutro jest nareszcie ten dzień, kiedy Samsung ze sceny na MWC 2016 ujawni wszystkim Samsunga Galaxy S7 oraz S7 edge. W ostatnim czasie aż huczało w Internecie od przecieków, zdjęć i nowych wiadomości na temat tegorocznych flagowców. Nie może być inaczej i teraz. Właśnie zostały potwierdzone ceny urządzeń oraz bonus w postaci Gear VR. Nie zabraknie również kolejnej galerii zdjęć!

 

W Sieci pojawiło się zdjęcie z niemieckiej gazetki reklamowej jednej z największej sieci marketów elektronicznych (myślę, że łatwo rozpoznacie, która to). Widzimy na nim jasno, że Samsung Galaxy S7 kosztuje 699 euro, natomiast model większy, Galaxy S7 edge jest o całe 100 euro droższy i jego cena wynosi 799. Widzimy również potwierdzenie, że dla kupujących najnowsze modele przewidziano gogle Gear VR zupełnie za darmo.

 

Samsung-Galaxy-S7-edge-Saturn-Prospekt-1032x614

 

Potwierdziły się zatem wcześniejsze doniesienia. Jak te kwoty zostaną przełożone na nasz polski rynek stoi póki co pod znakiem zapytania. Myślę jednak, że w okolicach 3-3,5 tysięcy złotych powinniśmy być w stanie dorwać w swoje ręce Galaxy S7 oraz Galaxy S7 edge.

 

Specyfikacji technicznej nie będę po raz kolejny przytaczać. Zamiast tego zaprezentuję Wam kolejną galerię zdjęć, tym razem jej autorami jest ekipa z Android Headlines. Co na pewno rzuca się w oczy to znacznie mniej wystający obiektyw aparatu. W porównaniu do poprzednika widzimy, że jest dużo, dużo lepiej. A reszta… to po prostu dokładnie to samo.

 

 

Pamiętajcie o możliwości oglądania Galaxy Unpacked w 360 stopni.

 

źródło: Phone Arena/Android Headlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.