iPhone 7

 
Co prawda do września jeszcze sporo czasu, ale już trwają spekulacje na temat jednej z najbardziej popularnych serii smartfonów na świecie. Chodzi oczywiście o iPhone’a 7. Co dwa lata Apple stara się zmieniać design swoich urządzeń. Przykładowo – różnica, między iPhonem 6 i 5 w wyglądzie była naprawdę duża. Czego zatem pod względem wizualnym jak i parametrów możemy się spodziewać w nadchodzącym flagowcu?
 
Oprócz sfery zewnętrznej, która zostanie przynajmniej lekko zmodyfikowana, zmianie ulegną parametry urządzenia. Do tej pory wiemy, że firma prawdopodobnie pozbędzie się w swoich telefonach wejścia 3,5 mm. Słuchawki będzie można podłączyć przez port Lightning lub bezprzewodowo. Ponadto smartfon będzie działał na nowym procesorze A10, a z wyglądu ma być jeszcze bardziej smukły. Dodatkowo ostatnio pojawiły się informacje o możliwej wodoodporności i głośnikach stereo. Jeżeli chodzi o aparat, to jedyne co wiadomo to to, iż ma on nie wystawać tak jak w modelu 6S, a także składać się z dwóch sensorów.
 
IPhone 7 z pewnością zostanie pokazany we wrześniu 2016 roku.
 

źródło: własne, macrumors

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.