ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC jednak potrafi robić oryginalne smaratfony! Evan Blass zdradza nowy model

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
New-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-discovered-in-China.jpg

@Evleaks, Evan Blass, a więc – mogłoby się wydawać – emerytowany dostarczyciel nieoficjalnych informacji, niekoniecznie lubiany przez producentów mobilnych urządzeń, ale na pewno ceniony przez nas. Dzisiaj na swoim koncie na Twitterze pokazał nam bardzo interesującego smartfona od HTC.

Ostatnio coraz głośniej o następcy One M9. Perfume raczej nikomu z Was nie przypadł do gustu jeśli chodzi o design. Tajwańczycy po prostu tracą gdzieś swoją oryginalność. Jednak czy to dotyczy wszystkich smartfonów? Otóż nie. Zobaczcie, co pokazał wspomniany akapit wcześniej Evan Blass:

Znacie równie oryginalny projekt? To po prostu styl HTC skierowany do młodszych odbiorców, bo jednak głównie dorośli mogą pozwolić sobie na flagowego smartfona. Wróćmy do tego, co widzimy powyżej – nowe maskownice głośników, charakterystyczne oko aparatu i specyficzne malowanie. Jednak czym tak właściwie to urządzenie jest? Wygląd i tworzywa sztuczne oczywiście sugerują rodzinę Desire i nic poza nazwą kodową A16 nie możemy powiedzieć. Dużą zagadką są dwie dziurki z tyłu urządzenia, które mogą okazać się nowym rodzajem złącza dla akcesoriów.

Mimo wszystko to wciąż HTC, które doskonale znamy. Mimo że nie jest to rewolucyjny model to jednak zmiany w designie widać i zapewne podobnych oczekiwalibyśmy w przypadku następcy One M9.

Sprawdź najnowsze wpisy