ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Galaxy S7 i S7 edge tuż obok siebie na zdjęciu + duża galeria prasowa tegorocznych flagowców

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
galaxy-s7-edge

Widzieliśmy już wiele zdjęć nadchodzących flagowców Samsunga. Galaxy S7 oraz S7 edge uśmiechały się do nas z renderów, przecieków czy nawet z ofert sprzedażowych pochodzących z Dubaju. Niemniej to wciąż były niepewne grafiki i zawsze pojawiała się pewna doza niepewności i sceptyzmu. Teraz jednak możemy zobaczyć jak te dwa modele ułożone są tuż obok siebie oraz przyjrzeć się jednej z konkretniejszej galerii zdjęć prasowych.

Samsung Galaxy S7 pojawi się na rynku z wyświetlaczem wielkości 5,1 cala, a jego większy brat, Samsung Galaxy S7 edge ujrzy światło dzienne z 5,5 calowym ekranem. Różnica na papierze nie jest wielka, jednakże na fotografii jaką zaraz ujrzycie już z daleka widać, który to „ten większy”. Mam wrażenie, że Galaxy S7 edge jest nieporęczny. Być może to wina kontrastowego i, o dziwo przy tych rozmiarach, kompaktowego brata.

By przyjrzeć się szczegółom, zapraszam do zobaczenia galerii fotek prasowych. Zdają się być one dokładniejsze niż wszystkie dotychczas i ukazują flagowca z każdej perspektywy. To po prostu mocniejszy Galaxy S6. Oceńcie sami.

PS. I pamiętajcie: Galaxy Unpacked w 360 stopni!

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy