ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wyciekł przedni panel HTC One M10. Wygląda gorzej niż wcześniej

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
htc one m10 perfume koncept render
htc one m10 perfume evan blass evleaks
HTC-One-M10-White

 
Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że nadchodzący flagowiec od HTC może się nazywać HTC Perfume i powinien ujrzeć światło dzienne z Androidem 6.1 i Sense 8.0 na pokładzie. Oczywiście wspomniane „perfumy” to tylko nazwa kodowa dla HTC One M10, który zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej już w marcu.
 

 
Według Evana Blassa (@evleaks), flagowiec na pewno zmierza do sieci AT&T. Wspomina on również, że „jeżeli spodobał Wam się model A9, to pokochacie M10”. Z pewnością oznacza to, że możemy oczekiwać designu zbliżonego, do dość kontrowersyjnego A9. Na poprzednich wyciekach, jednak widzieliśmy że guzik „home” był bardziej okrągły, a smartfon prezentował się znacznie lepiej (powyższe zdjęcie). Teraz, ta sama osoba prezentuje przedni panel, który wygląda inaczej, w moim przekonaniu znaczniej gorzej (poniższa fotografia)
 

 
Przypomnijmy również, że urządzenie być może będzie posiadało procesor Snapdragon 820 lub MediaTek. Plotki wskazują także na wodoodporność telefonu. Wraz ze zbliżającą się premierą, możemy oczekiwać coraz większej ilości wycieków w Internecie na jego temat.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy