Samsung kontynuuje swoje uszczypliwości w stosunku do Apple – nowy sklep w Barcelonie

Newsy

A man is silhouetted against a video screen with Apple and Samsung logos as he poses with a Samsung Galaxy S4 in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nie od dzisiaj wiemy jak bardzo lubi się Samsung razem z Apple. Uszczypliwości Koreańczykow w stosunku do Amerykanów możemy zauważyć niemalże na każdym kroku od początku serii Galaxy S. Rok temu Galaxy S6 niejako wyśmiewał iPhone’a 6, gdy wiele osób mówiło wprost, że Samsung idzie w kierunku Apple. W tym roku Azjaci zastosowali nieco inny zabieg.

 

Zbliżają się targi w Barcelonie, więc sporo potencjalnych konsumentów zjawi się w Hiszpanii. Podobnie opiniotwórcze osoby nie omieszkają wspomnieć o tym, co się dzieje dookoła i tak oto Samsung postanowił otworzyć nowy sklep w stolicy Katalonii. Jednak co w tym takiego niezwykłego? Został on usytuowany tuż obok placówki Apple i tym samym odbiera mu uroku, a wręcz przy budynku z koreańskim logiem znika gdzieś w tłumie. Nowoczesna budowla może jest mniej atrakcyjna niż starsza architektura, ale jednak bardziej rzuca się w oczy.

 

 

Oczywiście targi Mobile World Congress już na dniach startują i za 72 godziny będziemy oglądać konferencję, na której poznamy Galaxy S7. Oczywiście Apple nie planuje nic prezentować w Hiszpanii, gdyż ich konferencja odbędzie się poza Barceloną w marcu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x