ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung kontynuuje swoje uszczypliwości w stosunku do Apple – nowy sklep w Barcelonie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
A man is silhouetted against a video screen with Apple and Samsung logos as he poses with a Samsung Galaxy S4 in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica

Nie od dzisiaj wiemy jak bardzo lubi się Samsung razem z Apple. Uszczypliwości Koreańczykow w stosunku do Amerykanów możemy zauważyć niemalże na każdym kroku od początku serii Galaxy S. Rok temu Galaxy S6 niejako wyśmiewał iPhone’a 6, gdy wiele osób mówiło wprost, że Samsung idzie w kierunku Apple. W tym roku Azjaci zastosowali nieco inny zabieg.

Zbliżają się targi w Barcelonie, więc sporo potencjalnych konsumentów zjawi się w Hiszpanii. Podobnie opiniotwórcze osoby nie omieszkają wspomnieć o tym, co się dzieje dookoła i tak oto Samsung postanowił otworzyć nowy sklep w stolicy Katalonii. Jednak co w tym takiego niezwykłego? Został on usytuowany tuż obok placówki Apple i tym samym odbiera mu uroku, a wręcz przy budynku z koreańskim logiem znika gdzieś w tłumie. Nowoczesna budowla może jest mniej atrakcyjna niż starsza architektura, ale jednak bardziej rzuca się w oczy.

Oczywiście targi Mobile World Congress już na dniach startują i za 72 godziny będziemy oglądać konferencję, na której poznamy Galaxy S7. Oczywiście Apple nie planuje nic prezentować w Hiszpanii, gdyż ich konferencja odbędzie się poza Barceloną w marcu.

Sprawdź najnowsze wpisy