Vivo Xplay5 jak Samsung Galaxy S6 Edge – zadebiutuje z zakrzywionym ekranem po obu stronach

Newsy

vivoxplay3sdesc2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

A więc mamy w końcu oficjalne potwierdzenie modelu Vivo Xplay5. Następca udanego Xplay3S, którego premiera miała miejsce w 2013 roku, pojawi się już niedługo, i co ciekawe – powinien Was zainteresować, szczególnie jeśli jesteście fanami serii Galaxy Edge.

 

xplay5s

 

Firma Vivo podzieliła się z nami serią zapowiedzi, które ukazują zakrzywiony wyświetlacz w Xplay5, co jest bardzo optymistyczną wiadomością, gdyż ten aspekt był traktowany bardziej jako plotka. Jeśli chodzi o pozostałą specyfikację, to dzięki AnTuTu wiemy, że Vivo Xplay5 wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 820, 5.5 calowy ekran QHD, 4 GB RAM, 16 MP aparat główny oraz 8 MP frontowy.

 

Według źródeł, Xplay5 pojawi się już niebawem, aczkolwiek konkretnych dat nadal brak.

 

* na zdjęciu głównym Vivo Xplay3s
Źródło: gsmarena, gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x