LG na MWC zaprezentuje dwa moduły wykorzystujące Magic Slot w G5 – dla fanów zdjęć oraz audio

Newsy

LG-G5s-Magic-Slot-in-action

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Premiera Galaxy S7 to będzie tylko formalność i tak naprawdę nic ciekawego. O tym smartfonie wiemy już niemalże wszystko, a to oznacza, że za 3 dni będą nas interesowały tylko najmniejsze szczegóły. Inaczej sprawa wygląda z LG G5, o którym dopiero od niedawna dowiadujemy się konkretów.

 

Z racji, że niedawno poznaliśmy wygląd tego smartfona to jedną z największych zagwozdek jest Magic Slot, a więc złącze rozszerzeń, które będzie pozwalało instalować akcesoria w dolnej części obudowy nadchodzącego koreańskiego flagowca. Wszystko ma być sterowane za pomocą aplikacji (w wolnym tłumaczeniu): „Menedżer przyjaciół LG”, gdyż cały ekosystem modułów ma się zwać „LG i przyjaciele”. Jednak do rzeczy. Wczoraj Kamil zaprezentował Wam jak będzie wyglądał pierwszy dodatek dla G5, który możecie ujrzeć na początku newsa. Jest to oczywiście grip mający ułatwić robienie zdjęć – przede wszystkim poprawi się chwyt. Dodatkowo zostanie do niego wbudowany akumulator o pojemności 1100 mAh. Drugim akcesorium, które najprawdopodobniej zostanie zaprezentowane na targach Mobile World Congress będzie zaawansowany chip audio stworzony przy współpracy z Bang&Olufsen – renomowanej firmie, której zestawy są flagowymi propozycjami chociażby w Audi. Co ciekawe, ten dodatek dla G5, nazwany LG Hi-Fi Plus, będzie w stanie także czerpać dźwięk ze źródła z zewnątrz poprzez odpowiednie złącza.

 

Tym samym fani robienia zdjęć czy też dobrej jakości muzyki nie powinni zostać zawiedzeni. Ja nie mogę się doczekać na muzyczny moduł, a Was który bardziej zaciekawił?

 

 

źródło: Venturebeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x