lgg5

Tak, tak, wiem, za dużo o LG G5 i Samsungu Galaxy S7. Ale to najgorętsze premiery tego roku, a od ich zapowiedzi dzielą nas dosłownie dni! Tym razem jednak nie będziemy się przyglądać flagowemu modelowi LG na zdjęciach czy zachwycać się jego specyfikacją. Poznamy za to tajemniczy Magic Slot, który jest jedną z najbardziej intrygujących innowacji w tym smartfonie. Czegoś takiego jeszcze na rynku nie było.

 

Jeśli jeszcze nie widzieliście, to wczorajszy dzień obrodził w prawdziwe zdjęcia modelu G5. Pojawiły się również informacje na temat dwóch wyświetlaczy i podwójnego aparatu. Skupię się jednak teraz na czymś, co się zowie Magic Slot i wygląda dość… ekstrawagancko. O co dokładnie chodzi? Na zdjęciach pochodzących z serwisu Android Authority widzimy, że LG G5 jest nieco grubszy niż zapowiadał się wcześniej. Na szczęście to tylko opcjonalna „dokładka”, lecz pozostaje pytanie do czego ona służy?

 

 

Można rozważać opcję dodatkowej baterii. Jednak ta teoria obalana jest z powodu widocznego na fotografii pokrętła, przycisków z boku oraz prawdopodobnie jacka 3.5mm. Niestety zdjęcie jest trochę rozmazane, co tym bardziej utrudnia jakiekolwiek wyciąganie wniosków. Pomysłów jednak może być wiele: domowy projektor, uchwyt do aparatu… Jak myślicie, co to może być?

 

LG zadało nam nie lada zagadkę, a nam pozostaje się z nią głowić. Dla cierpliwych wystarczy poczekać kilka dni na oficjalne ujawnienie smartfonu światu i wyjaśnienie wszystkich tajemnic. Kwestia modułów w G5 jest jedną z najlepiej zapowiadających się nowinek technologicznych tego roku. Mam nadzieję, że zostanie to dobrze i solidnie wykorzystane.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.