ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowe wideo Galaxy S7 i specyfikacja techniczna pokazują, że Samsung potrafi zaskoczyć

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
galaxys7

Wczoraj mogliście przeczytać i zobaczyć naprawdę wiele na temat Samsunga Galaxy S7. Pojawiła się nawet oferta jego sprzedaży. Dziś natomiast również macie szansę na zobaczenie go w nowej odsłonie. Co więcej, specyfikacja tegorocznego flagowca koreańskiego producenta nieco uległa zmianie. Po proste zrobiła dwa kroki wstecz.

Samsung Galaxy S7 ukaże się naszym oczom już w niedzielę. Miał on jednak pojawić się z USB typu-C oraz przyjemnych rozmiarów baterią. Tak się jednak nie stanie. Jak donosi Android Authority, w smartfonie postawiono na akumulator o pojemności 2800 mAh – to bardzo, bardzo mało. Zważywszy na rozmiary wyświetlacza i przeciętne czasy pracy Samsunga Galaxy S6 (2550 mAh), Samsung nie powinien schodzić poniżej oczekiwanych 3000 mAh.

Dowiadujemy się również, że zrezygnowano z USB typu-C i zastąpiono go standardowym, dobrze znanym i uniwersalnym portem microUSB 2.0. To dość odważne zagrania, zważywszy, że konkurencja wraz z LG G5 nie zamierza się cofać. Wręcz przeciwnie, poprawia ona „niedoróbki” poprzednika.

Na osłodę warto jednak dodać, że w Samsungu Galaxy S7 na pewno pojawi się slot na kartę microSD, co potwierdza zdjęcie. Znajdziemy w nim również zupełnie nowy 12-megapikselowy aparat główny oraz Androida 6.0 Marshmallow na pokładzie. Zatem pewne brakujące elementy poprzedniego flagowca zostały załatane.

Na poniższym wideo możemy zobaczyć płynność działania smartfona i paskudnie palcującą się obudowę. Wybranie ciemnego modelu przez osoby lubiące „schludność” wydaje się nie najlepszym pomysłem. Na szkle zapisuje się każde dotknięcia palca.

[youtube]https://youtu.be/bQDcSkGWvfc[/youtube]

źródło: Sammobile

Sprawdź najnowsze wpisy