Samsung Galaxy J7 (2016) po wizycie w FCC. Plotki o baterii 4300 mAh właśnie umarły

Newsy

galaxy j7

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Kolejne smartfony Samsunga z odświeżonej linii A debiutują, a plotki na temat linii J jeszcze niedawno robiły spory zamęt w sieci. Głównie za sprawą wielkiej baterii, którą miał rzekomo posiadać Samsung Galaxy J7. Jak to niestety z plotkami bywa – nie wszystkie okazują się prawdziwe, i tym sposobem osoby, które czekały na smartfon z baterią 4300 mAh się zawiodą.

 

Samsung Galaxy J7 zadebiutuje w dwóch wariantach – ze Snapdragonem 615 oraz Exynosem 7870. To jednak nie procesor wzbudził najwięcej emocji. Fani Samsunga byli zapewniani, że Galaxy J7 posiadał będzie baterię 4300 mAh. Smartfon dzisiaj odwiedził FCC i niestety te plotki okazały się nieprawdziwe. Mimo wszystko nie mamy co narzekać, bo Samsung Galaxy J7 wciąż będzie miał (jak na urządzenia Samsunga) sporą baterię – 3300 mAh.

 

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x