Pospiesz się i zgarnij aż 1 GB Internetu za darmo! Nowa akcja Play z polskim YouTuberem

Newsy

play reklama

Wczoraj mogliście się dowiedzieć o rewelacyjnej promocji, jaką urządziło Virgin Mobile rozdając bilety do kina. Dzisiaj natomiast skierujemy swe kroki w stronę fioletowego operatora i pewnej szansy zdobycia darmowego transferu na cały miesiąc! A to wszystko we współpracy z polskim YouTuberem. Korzystajcie póki ciepłe!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Na YouTubie można znaleźć użytkownika o nazwie Gimper, który serwuje nam różny, zabawny kontent. Wraz z siecią Play postanowili rozdać wszystkim widzom darmowy zapas mobilnego internetu – by transfer na filmiki nigdy się nie skończył. Oferta jest genialna w swej prostocie i, w odróżnieniu od innych promocji, rozdaje pakiet danych wielkości 1 GB ważny cały miesiąc tj. 30 dni.

 

Jak go zdobyć?

 

  1. Wystarczy wziąć smartfon w dłoń i wystukać na nim SMSa o treści GRAM.
  2. Następnie wysłać pod numer 146
  3. Voila!

 

W ten prosty sposób, raptem w trzech krokach zasililiśmy nasze konto o dodatkowy pakiet danych. Wysłanie SMSa jest oczywiście bezpłatnie, a cała usługa powinna uruchomić się w ciągu 24 godzin. Jednak warto się pospieszyć, gdyż taki bonus można zdobyć od dziś do 19.02, czyli tylko przez dwa dni! Później szansa przepada.

 

I pamiętajcie, że jeden numer = jeden SMS.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x