Tego jeszcze nie było! Przenieś numer bądź zamów starter i odbierz swój prezent

Newsy

virginkino

Po wielokroć powtarzam, że smartfon bez pakietu danych traci cały urok bycia „smart”. Niemniej polecałem Wam już wiele razy oferty różnych operatorów komórkowych, w których mogliście znaleźć dużo dobrego. Dziś natomiast pójdę nieco dalej i oprócz propozycji ciekawej oferty wyślę Was jeszcze do kina!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Virgin Mobile ma jedną z najatrakcyjniejszych ofert na kartę bez umowy. Pakiety pełne internetu, rozmów oraz SMSów dostępne są w różnych opcjach, co pozwoli zdecydować się na trzy rozmiary wydatków: 19, 29 bądź 59 (dla przenoszących nawet 49) złotych miesięcznie. By zachęcić nowych klientów sieć postanowiła dorzucić pewien gratis – idealny na ten filmowy rok!

 

Klienci dostaną bowiem bilety do kina. Wystarczy zamówić starter na stronie z pakietem #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU bądź #DLAMNIESUPER lub też przenieść numer do Virgin Mobile i już wejściówka do kina jest nasza. Możemy się wybrać na dowolny film 2D do 16 sierpnia br. w sieci kin Cinema-City.

 

Procedura otrzymania biletu wygląda następująco:

  1. Kupujemy starter na stronie bądź przenosimy numer.
  2. Wysyłamy maila na adres [email protected] o tytule „TO MA SEANS”.
  3. W treści podajemy swoje imię, nazwisko oraz aktywowany numer.
  4. W mailu zwrotny otrzymujemy od Gigababci kod, który pokazujemy w kasie kina.
  5. Voila!

 

Dodam jeszcze, że promocja trwa od 15.02.2016 do 31.03.2016 roku. Pula biletów jest również ograniczona i wynosi 4700 sztuk. Spieszcie się zatem! A w tym roku jest co oglądać na wielkim ekranie, oj jest…

 

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x