Tego jeszcze nie było! Przenieś numer bądź zamów starter i odbierz swój prezent

mm Kamil Lewicki Newsy 2016-02-16

virginkino

Po wielokroć powtarzam, że smartfon bez pakietu danych traci cały urok bycia „smart”. Niemniej polecałem Wam już wiele razy oferty różnych operatorów komórkowych, w których mogliście znaleźć dużo dobrego. Dziś natomiast pójdę nieco dalej i oprócz propozycji ciekawej oferty wyślę Was jeszcze do kina!

Virgin Mobile ma jedną z najatrakcyjniejszych ofert na kartę bez umowy. Pakiety pełne internetu, rozmów oraz SMSów dostępne są w różnych opcjach, co pozwoli zdecydować się na trzy rozmiary wydatków: 19, 29 bądź 59 (dla przenoszących nawet 49) złotych miesięcznie. By zachęcić nowych klientów sieć postanowiła dorzucić pewien gratis – idealny na ten filmowy rok!

Klienci dostaną bowiem bilety do kina. Wystarczy zamówić starter na stronie z pakietem #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU bądź #DLAMNIESUPER lub też przenieść numer do Virgin Mobile i już wejściówka do kina jest nasza. Możemy się wybrać na dowolny film 2D do 16 sierpnia br. w sieci kin Cinema-City.

Procedura otrzymania biletu wygląda następująco:

 1. Kupujemy starter na stronie bądź przenosimy numer.
 2. Wysyłamy maila na adres kino@virginmobile.pl o tytule „TO MA SEANS”.
 3. W treści podajemy swoje imię, nazwisko oraz aktywowany numer.
 4. W mailu zwrotny otrzymujemy od Gigababci kod, który pokazujemy w kasie kina.
 5. Voila!

Dodam jeszcze, że promocja trwa od 15.02.2016 do 31.03.2016 roku. Pula biletów jest również ograniczona i wynosi 4700 sztuk. Spieszcie się zatem! A w tym roku jest co oglądać na wielkim ekranie, oj jest…

Regulamin promocji dostępny jest tutaj. • Diggy Orwel

  Tak, zgadzam się z autorem. Ta wersja androida o której mowa będzie najlepszą od kilku lat.

  Android. com. pl – ” największy polski serwis zajmujący się systemem operacyjnym dla telefonów komórkowych – Android. „

  • Zenderable

   Oj, bez przesady – nie można się ograniczać tylko do systemu operacyjnego Android. Takie newsy są przydatne, tym bardziej dla Polaków, którzy lubią kombinować, aby tylko zdobyć darmowy bilet 😉

   • Diggy Orwel

    No właśnie. I to jest najsmutniejsze w tym wszystkim że dziś ciężko pisać o Androidzie w którym jest tak mało wartych uwagi nowości, a te które się pojawiają, dotyczą często kodu i optymalizacji.
    Dawniej to się działo. Sam nie mogłem się doczekać kolejnych konferencji Google I/O które oglądałem od A do Z mimo słabego angielskiego. Ja rozumiem, że czasy się zmieniły i żeby znaleźć dobry temat, to trzeba się napracować. Pytanie tylko, czy od „największego polskiego serwisu” o Androidzie można wymagać / oczekiwać, aby o pisał o nim w głównej mierze ?
    Irytuje mnie, że inne strony o zbliżonej tematyce nie mają z tym problemu. Piszą mniej, ale konkretniej i na temat.
    Wkurza mnie natomiast gdy na stronie o androidzie czytam o produktach Aplle’a. Jestem w pewnych kwestiach pedantyczny, lubię porządek, dla tego pewną osobę przeniósłbym do myapple co by się spełniała bez ograniczeń. Jestem człowiekiem, który wchodząc na stronę mBanku nie czyta o PKO. Jeśli już pisać o PKO to w odniesieniu do mBanku wraz z porównaniem konkurencyjnych rozwiązań. Tym bardziej wkurza mnie gdy wchodząc na stronę mBanku czytam o poruszonym zdjęciu prezesa PKO (wtf !?) – taka analogia…
    Ogólnie to pisze się tu o wszystkim tylko nie o tym co by człowiek chciał czytać.
    Słowo na dziś – frustracja.

    • Zenderable

     W sumie zgadzam się – najlepsze czasy były od Androida 1.6 do 2.3.7, no może jeszcze tego ICS. Od Jelly Bean i Lollipopa wszystko się popsuło – tak samo w świecie developerskim. Pamiętam czasy, gdy się miało Xperię X8 i szukało się ciągle czegoś nowego… newsy o nowych wersjach czytało się z satysfakcją. Teraz? Mało znaczące zmiany, aż nie chce mi się aktualizować czasami, nie czekam już tak z zachwytem (teraz mam Android 6.0.1, nie widzę żadnych ciekawych nowości od 5.0)

 • MPazdzioch

  E tam bilet… Lepiej by było, gdyby pakiet internetu przechodził na kolejny miesiąc i łączył się z nowym pakietem.

  • Zenderable

   i może frytki do tego?

   • MPazdzioch

    W Orange Free tak jest, w Mobile Vikings również. 😉 Stąd szukam swojej karty Orange i „spadam” do nich. 😛

    • Dominik Śniegucki

     Na pewno w OF tak jest? Kumulacja niewykorzystanego pakietu jest miesięczna czy ciągła? Tzn z jednego miesiąca przechodzi na drugi a suma z dwóch miesięcy na trzeci itd, czy tylko z poprzedniego miesiąca na obecny a w trzecim miesiącu tylko z drugiego?

     • MPazdzioch

      Moja mama ma OF i jej przechodzi. W pierwszym miesiącu zostało 5GB internetu, a następnego miesiąca miała już 11GB (czyli 5GB + 6GB w ramach bonusu doładowania przez internet). Jeszcze nie wiem przez ile miesięcy kumuluje się ten internet, dopiero co dostała mój poprzedni telefon.

     • Dominik Śniegucki

      No to by mi się bardziej opłacało niż być w VM

     • MPazdzioch

      Też jestem w VM i przechodzę ponownie do Orange. Szkoda, że prędzej nie wgłębiłem się w temat ich ofert. Oferta VM wydawała mi się przystępna za 29zł/miech, ale jednak Orange przewyższa.