ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oto Samsung Galaxy S7 w całej okazałości! Razem z akcesoriami, z którymi będzie sprzedawany… w Dubaju

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Galaxy S7

Chwilę temu poinformowałem Was o nowych zdjęciach LG G5 prezentujących nowy design tej firmy, a teraz podobna sytuacja ma miejsce z Samsungiem Galaxy S7. Oczywiście ten smartfon mogliście poznać już od każdej strony, ale kolejne zdjęcia zdradzają jeszcze więcej ciekawostek.

Ponownie mamy do czynienia z wyciekiem z Dubaju, który zdradza nam egzemplarz mający iść na sprzedaż. Design samego Galaxy S7 pewnie już Wam się śni po nocach, ale czy to koszmary to dajcie znać w komentarzach. Tym samym zobaczcie ujawnione dzisiaj zdjęcia:

Samego urządzenia opisywać nie będę, gdyż  znacie je doskonale. W stosunku do Galaxy S6 dodano szkło 2.5D na wyświetlaczu, zmniejszono garb od aparatu i to tak naprawdę tyle różnić z zewnątrz. Co z zestawem? Modułowa ładowarka nikogo nie powinna zaskoczyć. Widoczne pudełko to słuchawki, które najprawdopodobniej będą identyczne, co w przypadku poprzednika, ale jest też przejściówka na USB-C. Jak widzicie, Samsung postanowił nie tworzyć nowych kabli i tym samym kazać wyrzucać poprzednie. Czy to dobre rozwiązanie? Osobiście wolałbym dostać pełnoprawny kabel USB-C i dodatkowo przejściówkę ze starszego standardu.

Mimo wszystko kolejne pytanie do Was. Znając już wygląd LG G5, ich specyfikację i domniemane funkcje ekskluzywne, który model typujecie na większa gwiazdę nadchodzących  targów MWC?

źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy