Honor-7-Announced

Huawei Honor 7 mimo bardzo dobrego działania nie doczekał się jeszcze najnowszej wersji systemu Android. Tylko nieliczni beta testerzy w niewielu krajach mogli testować Piankę. Wkrótce jednak ma się to zmienić i producent zapewnia, że nikt nie będzie na to długo czekał. Zwłaszcza, że wszystko odbędzie się oficjalnymi kanałami.

 

Już niedługo Honor 7 w całej Europie będzie pracować na najnowszym Androidzie 6.0 Marshmallow. Huawei zapowiedziało, że w przeciągu dwóch tygodni zakończy się praca testerów systemu i proces aktualizacji zostanie rozpoczęty. Całość odbędzie się w trybie over-the-air, więc jedynym zadaniem użytkowników jest zgodzenie się na update – resztę smartfon zrobi za nich.

 

To świetna wiadomość, gdyż o beta-testach słyszy się już od jakiegoś czasu. Teraz, kiedy Androida Marshmallow mają otrzymać wszyscy można śmiało powiedzieć, że smartfon chińskiego pochodzenia zdołał w tym procesie wyprzedzić takich gigantów jak np. Samsung. Ale o to przecież chodzi, użytkownicy nie chcą czekać rok na update systemu, gdyż wtedy będzie on już „przeterminowany”.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.