ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Specjalna edycja Samsunga Galaxy S7 edge w barwach Batman vs Superman!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
102597285-Batman-vs-Superman.1910x1000-1000x524

Uniwersum Batmana ma wielu fanów na całym świecie. Świetne komiksy, produkcje filmowe czy w końcu trylogia Nolana zrobiły z Mrocznego Rycerza superbohatera, którego chcą naśladować wszyscy. Podobnie zresztą sprawa ma się z Supermanem, który został niedawno odnowiony na wielkim ekranie za pomocą Man of Steel. W tym roku będziemy świadkami pojedynku tych dwóch gigantów. Jak i specjalnej edycji Samsunga Galaxy S7 edge.

Samsung już 21 lutego zapowie swoje urządzenia z linii Galaxy S7. Będzie to jednak prezentacja podstawowych modeli. Wg najnowszego, koreańskiego raportu możemy oczekiwać jeszcze pewnej niespodzianki. Producent bowiem zamierza wypuścić specjalną edycję Batman vs Superman Samsunga Galaxy S7 edge. Zaskoczeni?

samsung-galaxy-s6-edge-iron-man

Film swoją premierę odbędzie w marcu, a więc najnowszą słuchawkę sygnowaną superbohaterami dostaniemy prawdopodobnie najwcześniej w kwietniu. Również nie ma co liczyć, że producent już na najbliższej konferencji podzieli się szczegółami na temat tego wydania. Brzmi ono jednak prawdopodobnie, gdyż już w zeszłym roku widzieliśmy specjalną edycją Galaxy S6 edge w barwach Iron Mana. I trzeba dodać, że właśnie to kolekcjonerskie wydanie przyjęło się z niesamowitym echem na rynku. Do teraz za tę wymarzoną edycję trzeba zapłacić grube pieniądze. Ale czego się nie robi dla fanów…

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy