android-marshmallow-3_0

 
Okazało się, że na Androida Marshmallow 6.0 na Samsungi musieliśmy bardzo długo czekać. Producent najpierw chciał dopracować TouchWiz przeprowadzając np. beta testy systemu. Czas oczekiwania jednak dobiegł końca, przynajmniej dla niektórych z Was. Modele S6 i S6 Edge powinny dostawać już aktualizację do Androida Marshmallow.
 
Warto przypomnieć, że zmiany jakie zobaczymy w TouchWizie będą dotyczyły przykładowo szybkich skrótów, belki powiadomień czy menu wyłączania telefonu. Na zrzutach ekranu z beta testów wyraźnie widać, że system jest bardziej płaski, a interfejs jest nieco inny. Dodatkowo należy pamiętać, że Google przygotowało także takie dobrodziejstwa jak chociażby Doze.
 
Samsung potwierdził również, że niedługo także pozostałe urządzenia otrzymają update.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.